Randevu Al

* Doldurulması Zorunlu Alan

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen Bekleyin...

Mesaj gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede yanıtlanacaktır.

Mesaj gönderilirken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Lütfen boş alanları doldurunuz.

Pasta Cila Uygulaması

Pasta Cila

Çizik çıkarma gücü yüksek, zımpara çiziklerini çıkaran, yüzeye zarar vermeden oksitlenmeyi gideren bir uygulamadır. Pasta denilen malzeme hem fiziksel olarak hem de kimyasal olarak çözücü bir maddedir.Tiner gibi etkili değildir. Boya üstündeki boyayı almamış lekeleri çıkarmak için kullanılır. Aracınız ilk günkü parlaklığına kavuşur.

 

Köpüklü Jant Temizleme Parlatma

Köpüklü Jant Temizleme ve Parlatma Uygulaması

Otomobilin jantlarında yoğun kirler, balata tozları , yağlar FULL Jant temizleyici kullanılarak temizlenir. Temizlenen yüzey FULL Jant Temizleme Köpüğü ile koruma altına alınır. İşlem sonucunda jantlar daha az demir tozu toplar ve temizlemesi daha kolay olur . Aracınız ilk günkü parlaklığına kavuşur.
Köpüklü Lastik Temizleme Parlatma

Köpüklü Lastik Temizleme ve Parlatma Uygulaması

Full Lastik Temizleme Köpügü ile lastigi temizleyen ve parlatan bir uygulamadır. Lastik Temizleme Uygulamamız ile lastiğe püskürtülerek temizlenmesini ve her türlü kirlenmeye, lastikte çatlaklar oluşmasına, yaşlanmasına karşı korur. Aracınızın lastiklerini ilk günkü gibi parlaklik ve temizliğine kavuşur. Uygulamamız sayesinde lastiklerinizi güneşin kötü etkilerine karsi korur ve esnek kalmasını sağlar. Uygulamamız...
Boya Koruma

Boya Koruma Uygulaması

Otomobilinizin matlaşmış ve donuklaşmış boyası önce ilk günkü parlaklığına getirilir, sonra Ultra Boya Koruma Teflon Sistemi ugulanır. Sağlanmış olan bu parlaklık sürekli koruma altına alınır; Otomobilinizin boyası güneşin zararlı ışınları, asit yağmurları ve tuzlu çamurlar gibi dış etkenlerin tahribatından yaz kış korunur.
Detaylı Motor Temizleme

Detaylı Motor Temizleme ve Yıkama Uygulaması

Motor temizleme kimyasalı ile yoğunlaşmış kir, yağ ve lekeler çıkartılıp metal ve plastik aksamlara motor koruma kimyasalı uygulanır. Yapılan İşlemler; Motor yüzeyindeki yağ, zift ve katranın temizlenmesi. Motor boşluğunun temizlenmesi. Panjur alt ve iç kısmının temizlenmesi. Radyatör alt ve iç kısmının temizlenmesi. Tüm motor aksamının parlatılması. Özel Meguiars ürünü ile...
Antibakteriyel Detaylı İç Temizleme

Antibakteriyel Detaylı İç Temizleme Uygulaması

Aracınızın komple iç kabin bölümünün temizliğidir. Tavan döşemesi, taban halısı, koltuklar, kapı döşemeleri ve fitilleri, ön torpido, hava kanal ızgaraları, vinil ve plastik aksamlarının tamamı, bagaj ve stepne bölgesi özel kimyasallar ile aracınızın tüm iç aksamları titiz temizlenerek dezenfekte edilir.
Cilali Köpüklü Fırçasız Oto Yıkama

Cilalı Köpüklü Fırçasız Oto Yıkama Uygulaması

Yıkama sistemimizde fırça veya sünger kullanılmadan uygulanır. Özel Yıkama Makinesiyle köpük haline getirilen ürünümüz, Aracınıza püskürtülerek bir süre sonra su ile durulanır. Ürünümüz koruyucu özelliğinin yanı sıra içerdiği cila sebebi ile otonuzun parlaklık ve uzun süre canlılığını muhafaza eder.